Kesl Cup Prague Open Přebor Prahy facebook.gif, 15kB rss1.jpg, 13kB
  29. 01. 2012  IV. Kesl Cup 2012 - výsledky

  Turnaje se zúčastnilo 247 závodníků ze 32 klubů .    

K A T A

001 - WUKF - Chlapci 6, 7 a 8 let (bílý+žlutý pás)
  1. místo - Brejcha Daniel (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  2. místo - Le Minh Viktor (TJ KARATE Praha)
  3. místo - Nazaruk Artur (Shotokan karate club Louny)


002 - WUKF - Chlapci 9 a 10 let (bílý+žlutý pás)
  1. místo - Řápek Jan (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  2. místo - Vorlíček Tomáš (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  3. místo - Bohuslav Jan (SK karate Dragon DDM Neratovice)


003 - WUKF - Chlapci 11 a 12 let (bílý+žlutý pás)
  1. místo - Le Jan (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  2. místo - Hořák Jáchym (SK Kesl Ryu Shotokan)
  3. místo - Boura Vojtěch (SK Karate Shotokan Liberec)


004 - WUKF - Chlapci 13 a 14 let (bílý+žlutý pás)
  1. místo - Le David (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  2. místo - Le Minh Jan (TJ KARATE Praha)
  3. místo - Kolář Jakub (TJ KARATE Praha)


005 - WUKF - Dívky 6, 7 a 8 let (bílý+žlutý pás)
  1. místo - Brejchová Denisa (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  2. místo - Dumková Denisa (SK Masada Praha)
  3. místo - Dognerová Žaneta (KARATE KLUB GORENJE CHODOV)


006 - WUKF - Dívky 9 a 10 let (bílý+žlutý pás)
  1. místo - Kynclová Johanka (SK Kesl Ryu Shotokan)
  2. místo - Soprová Ellen (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  3. místo - Kačalová Monika (KARATE KLUB AMFORA PRAHA)


007 - WUKF - Dívky 11 a 12 let (bílý+žlutý pás)
  1. místo - Bartoňová Michaela (SK Karate Shotokan Liberec)
  2. místo - Stehlíková Kristýna (Karate Klub Kladno)
  3. místo - Štěpánková Ema (Karate Klub Spektra Praha)


008 - WUKF - Dívky 13 a 14 let (bílý+žlutý pás)

  1. místo - Ištvánfyová Kristýna (ŠSK karate Karviná)
  2. místo - Horáčková Marcela (TJ Jiskra Domažlice)
  3. místo - Makulová Michaela (ŠSK karate Karviná)


009 - WUKF - Chlapci 6, 7 a 8 let (zelený až černý pás)
  1. místo - Mrázek Filip (SK Masada Praha)


010 - WUKF - Dívky 6, 7 a 8 let (zelený až černý pás)
  1. místo - Štěpánová Vendula (SK Karate Shotokan Liberec)


011 - WUKF - Chlapci 9 a 10 let (zelený a fialový pás)
  1. místo - Hertl Jan (Oddíl karate Hlinsko)
  2. místo - Krejčí Dalibor (Shotokan karate club Louny)
  3. místo - Sanislo Jonáš (SK Kesl Ryu Shotokan)


012 - WUKF - Chlapci 11 a 12 let (zelený a fialový pás)
  1. místo - Mičic Petr (SK Kesl Ryu Shotokan)
  2. místo - Janda Filip (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  3. místo - Košťál Ondřej (SK Karate Shotokan Liberec)


013 - WUKF - Chlapci 13 a 14 let (zelený a fialový pás)
  1. místo - Ducheček Petr (Oddíl karate Hlinsko)
  2. místo - Riedl Jakub (TJ Auto Škoda Mladá Boleslav)
  3. místo - Novák Filip (SK karate Dragon DDM Neratovice)


014 - WUKF - Dívky 9 a 10 let (zelený a fialový pás)
  1. místo - Kristýna Vavrušková (KK Lichnice)
  2. místo - Kučerová Adéla (Shotokan karate club Louny)
  3. místo - Sasová Veronika (SK Karate Shotokan Liberec)


015 - WUKF - Dívky 11 a 12 let (zelený a fialový pás)
  1. místo - Koukolíková Magda (Karate Klub Kladno)
  2. místo - Pokorná Květoslava (Oddíl karate Hlinsko)
  3. místo - Hubková Erika (SK Kesl Ryu Shotokan)


016 - WUKF - Dívky 13 a 14 let (zelený a fialový pás)
  1. místo - Skalníková Martina (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  2. místo - Zajícová Eliška (SK Masada Praha)
  3. místo - Horáčková Karolína (SK Karate Shotokan Liberec)


018 - WUKF - Chlapci 11 a 12 let (hnědý až černý pás)
  1. místo - Říha Matěj (SK Kesl Ryu Shotokan)


019 - WUKF - Chlapci 13 a 14 let (hnědý až černý pás)
  1. místo - Šafránek Štěpán (SK Kesl Ryu Shotokan)
  2. místo - Podroužek Libor (SK Kesl Ryu Shotokan)
  3. místo - Slanař Jakub (SK Kesl Ryu Shotokan)


021 - WUKF - Dívky 11 a 12 let (hnědý až černý pás)
  1. místo - Janoušová Nikola (SK Kesl Ryu Shotokan)
  2. místo - Bukáčková Barbora (Oddíl karate Hlinsko)


022 - WUKF - Dívky 13 a 14 let (hnědý až černý pás)
  1. místo - Augustinová Zuzana (SK Kesl Ryu Shotokan)


023 - WKF - Kadeti MIX (muži+ženy) 8.+7.Kyu (15-17 let)
  1. místo - Pospíšilová Klára (SK TRIAL - shotokan karate o.s.)
  2. místo - Tran Thi Iveta (TJ Jiskra Domažlice)
  3. místo - Horáček Adam (TJ Jiskra Domažlice)
  3. místo - Brožová Antonie (SK TRIAL - shotokan karate o.s.)


024 - WKF - Senioři MIX (muži+ženy) 8.+7.Kyu (18-34 let)
  1. místo - Šnobl Adam (Karate klub-Boda o.s.)
  2. místo - Vošmik Michal (SK Kesl Ryu Shotokan)


026 - WKF - Kadeti 6.Kyu a vyšší (15-17 let)
  1. místo - Vít Filip (TJ Auto Škoda Mladá Boleslav)
  2. místo - Bican Dominik (Ippon Shotokan Karate klub Rakovník)
  3. místo – Aleš David (Karate Klub Kladno)
  3. místo - Michal Le Minh (TJ Jiskra Domažlice)


027 - WKF - Senioři 6.Kyu a vyšší (18-39 let)
  1. místo - Rassmussen Kenny (Karate Association Denmark)
  2. místo - Rousek David (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  3. místo – Neubert Tomáš (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  3. místo - Ostergaard Jannik (Karate Association Denmark)


028 - WKF - Masters muži 6.Kyu a vyšší (+40 let)
  1. místo - Brejcha Martin (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  2. místo - Holtz Kenneth (Karate Association Denmark)
  3. místo – Němeček Petr (SK Kesl Ryu Shotokan)
  3. místo - Ostergaard Jannik (Karate Association Denmark)


029 - WKF - Masters muži 6.Kyu a vyšší (+51 let)
  1. místo - Kesl Karel (SK Kesl Ryu Shotokan)
  2. místo - Helsted Soren (Karate Association Denmark)


030 - WKF - Kadetky 6.Kyu a vyšší (15-17 let)
  1. místo - Daníčková Kristýna (Karate Klub Kladno)


031 - WKF - Seniorky 6.Kyu a vyšší (18-34 let)
  1. místo - Vašíčková Hanka (SK Kesl Ryu Shotokan)
  2. místo - Bruun Josephine (Karate Association Denmark)
  3. místo – Kolářská Petra (SK Karate Shotokan Liberec)
  3. místo - Klimošková Karla (SK Kesl Ryu Shotokan)


032 - WKF - Masters ženy 6.Kyu a vyšší (+35 let)
  1. místo - Kirkeby Malene (Karate Association Denmark)
  2. místo - Hubková Šárka (SK Kesl Ryu Shotokan)
  3. místo – Soprová Věra (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  3. místo - Fantová Martina (SK Kesl Ryu Shotokan)


033 - WKF - Hnědé pásy 3.Kyu - 1.Kyu
  1. místo - Vít Filip (TJ Auto Škoda Mladá Boleslav)
  2. místo - Šafránek Štěpán (SK Kesl Ryu Shotokan)
  3. místo – Říha Matěj (SK Kesl Ryu Shotokan)
  3. místo - Augustinová Zuzana (SK Kesl Ryu Shotokan)


034 - WKF - Černé pásy 1.Dan a vyšší
  1. místo - Bruun Josephine (Karate Association Denmark)
  2. místo - Neubert Tomáš (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  3. místo – Kirkeby Malene (Karate Association Denmark)
  3. místo - Němeček Petr (SK Kesl Ryu Shotokan)


050 - WKF - Děti MIX (-15 let)
  1. místo - Hajný, Krejčí, Kučerová (Shotokan karate club Louny)
  2. místo - Stehlíková, Koukalíková M., Koukalíková A. (Karate Klub Kladno)
  3. místo – Makulová, Ištvánfyová, Kalužová (ŠSK karate Karviná)
  3. místo - Rigl P., Rigl D., Holeček (SK Masada Praha)


051 - WKF - Dospělíi MIX (16-34 let)
  1. místo - Daníčková, Hanzalík, Aleš (Karate Klub Kladno)
  2. místo - Brejcha, Neubert, Rousek (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  3. místo – Pacák, Poskerová, Zázvorka (Sport Club K3)
  3. místo – Bican, Kolář, Šesták (Ippon Shotokan Karate klub Rakovník)


052 - WKF - Masters MIX (+35 let)
  1. místo - Brejcha, Neubert, Rousek (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  2. místo - Čtvrtek, Horák, Marvánek (SK Masada Praha)


K U M I T E

101 - WUKF - Chlapci 6, 7 a 8 let (bílý+žlutý pás)
  1. místo – Boura Marek (SK Karate Shotokan Liberec)
  2. místo – Černý Vojtěch (Karate Klub Kladno)
  3. místo – Brejcha Daniel (SK karate Dragon DDM Neratovice)


102 - WUKF - Chlapci 9 a 10 let (bílý+žlutý pás)
  1. místo – Krišal Filip (Shotokan karate-dó TJ Sadská)
  2. místo – Hanták Tomáš (TJ KARATE Praha)
  3. místo – Sýkora Štěpán (Karate Klub Kladno)


103 - WUKF - Chlapci 11 a 12 let (bílý+žlutý pás)
  1. místo – Boura Vojtěch (SK Karate Shotokan Liberec)
  2. místo – Kaválek Ondřej (Makoto Karate Klub Praha)
  3. místo – Le Jan (SK karate Dragon DDM Neratovice)


104 - WUKF - Chlapci 13 a 14 let (bílý+žlutý pás)
  1. místo – Le David (SK karate Dragon DDM Neratovice)


105 - WUKF - Dívky 6, 7 a 8 let (bílý+žlutý pás)
  1. místo – Dognerová Žaneta (KARATE KLUB GORENJE CHODOV)
  2. místo – Brejchová Denisa (SK karate Dragon DDM Neratovice)


106 - WUKF - Dívky 9 a 10 let (bílý+žlutý pás)
  1. místo – Koukolíková Anna (Karate Klub Kladno)
  2. místo – Soprová Ellen (SK karate Dragon DDM Neratovice)


107 - WUKF - Dívky 11 a 12 let (bílý+žlutý pás)
  1. místo – Bartoňová Michaela (SK Karate Shotokan Liberec)
  2. místo – Stehlíková Kristýna (Karate Klub Kladno)
  3. místo – Štěpánková Ema (Karate Klub Spektra Praha)


108 - WUKF - Dívky 13 a 14 let (bílý+žlutý pás)
  1. místo – Dittmannová Kateřina (ŠSK karate Karviná)
  2. místo – Ištvánfyová Kristýna (ŠSK karate Karviná)
  3. místo – Makulová Michaela (ŠSK karate Karviná)


109 - WUKF - Chlapci 6, 7 a 8 let (zelený až černý pás)
  1. místo – Šešlija Alexandr (TJ Horní Měcholupy)


110 - WUKF - Dívky 6, 7 a 8 let (zelený až černý pás)
  1. místo – Štěpánová Vendula (SK Karate Shotokan Liberec)


111 - WUKF - Chlapci 9 a 10 let (zelený a fialový pás)
  1. místo – Černík Filip (Shotokan karate-dó TJ Sadská)
  2. místo – Štěpán Matěj (SK Karate Shotokan Liberec)
  3. místo – Netolický Radek (Oddíl karate Hlinsko)


112 - WUKF - Chlapci 11 a 12 let (zelený a fialový pás)
  1. místo – Košťál Ondřej (SK Karate Shotokan Liberec)
  2. místo – Lettl Marek (SK Karate Shotokan Liberec)
  3. místo – Dvořák Daniel (SK TRIAL - shotokan karate o.s. )


113 - WUKF - Chlapci 13 a 14 let (zelený a fialový pás)
  1. místo – Ducheček Petr (Oddíl karate Hlinsko)
  2. místo – Riedl Jakub (TJ Auto Škoda Mladá Boleslav)
  3. místo – Mucha Jakub (Oddíl karate Hlinsko)


114 - WUKF - Dívky 9 a 10 let (zelený a fialový pás)
  1. místo – Vavrušková Kristýna (KK Lichnice)
  2. místo – Sasová Veronika (SK Karate Shotokan Liberec)
  3. místo – Karbanová Tereza (TJ Horní Měcholupy)


115 - WUKF - Dívky 11 a 12 let (zelený a fialový pás)
  1. místo – Pokorná Květoslava (Oddíl karate Hlinsko)
  2. místo – Lojdová Anna (KARATE KLUB GORENJE CHODOV)
  3. místo – Koukolíková Magda (Karate Klub Kladno)


116 - WUKF - Dívky 13 a 14 let (zelený a fialový pás)
  1. místo – Skalníková Martina (SK karate Dragon DDM Neratovice)
  2. místo – Horáčková Karolína (SK Karate Shotokan Liberec)


119 - WUKF - Chlapci 13 a 14 let (hnědý až černý pás)
  1. místo – Černík Josef S(hotokan karate-dó TJ Sadská)
  2. místo – Šafránek Štěpán (SK Kesl Ryu Shotokan)
  3. místo – Podroužek Libor (SK Kesl Ryu Shotokan)


121 - WUKF - Dívky 11 a 12 let (hnědý až černý pás)
  1. místo – Bukáčková Barbora (Oddíl karate Hlinsko)
  2. místo – Janoušová Nikola (SK Kesl Ryu Shotokan)


123 - WKF - Kadeti (15-17 let) -52 kg
  1. místo – Vít Filip (TJ Auto Škoda Mladá Boleslav)
  2. místo – Bican Dominik (Ippon Shotokan Karate klub Rakovník)


124 - WKF - Kadeti (15-17 let) -63 kg
  1. místo – Hanzalik Jan (Karate Klub Kladno)
  2. místo – Michal Le Minh (TJ Jiskra Domažlice)
  3. místo – Galla Michal (KARATE KLUB GORENJE CHODOV)
  3. místo – Hertl Jakub (TJ KARATE Praha)


125 - WKF - Kadeti (15-17 let) +63 kg
  1. místo – Kučera David (Shotokan karate club Louny)
  2. místo – Kyjonka Jan (ŠSK karate Karviná)
  3. místo – Fronk Vítězslav (TJ Jiskra Domažlice)
  3. místo – Matějovský Petr (SK Kesl Ryu Shotokan)


126 - WKF - Kadetky (15-17 let) -54 kg
  1. místo – Obermajerová Tereza (SK-SCHICK-RYU)
  2. místo – Daníčková Kristýna (Karate Klub Kladno)
  3. místo – Sasová Kamila (SK Karate Shotokan Liberec)


128 - WKF - Senioři (18-39 let) -67 kg
  1. místo – Kumpošt Ondřej (SK Kesl Ryu Shotokan)
  2. místo – Pinc Richard (SK-SCHICK-RYU

129 - WKF - Senioři (18-39 let) -75 kg
  1. místo – Blatoň Martin (ŠSK karate Karviná)
  2. místo – Matocha Silvestr (Shindo Cieszyn (POL) )
  3. místo – Fait Václav (TJ KARATE Praha)
  3. místo – Kuthan Rostislav (Jukl Karate Team)


130 - WKF - Senioři (18-39 let) +75 kg
  1. místo – Reich Tomáš (SK Kesl Ryu Shotokan)
  2. místo – Boguský Miroslav (KARATE KLUB GORENJE CHODOV)
  3. místo – Fait Jan (TJ KARATE Praha)
  3. místo – Ploch Viktor (Karate klub Litvínov)


131 - WKF - Senioři (18-39 let) BRH
  1. místo – Pinhart Petr (Karate klub Litvínov)
  2. místo – Kumpošt Ondřej (SK Kesl Ryu Shotokan)
  3. místo – Pacák Robert (Sport Club K3)
  3. místo – Pinc Richard (SK-SCHICK-RYU)


133 - WKF - Seniorky (18-34 let) -68 kg
  1. místo – Švejdová Monika (Makoto Karate Klub Praha)
  2. místo – Káňová Kateřina (SK-SCHICK-RYU)
  3. místo – Jandová Veronika (TJ KARATE - H - LIBČICE)
  3. místo – Rodová Veronika (TJ Karate České Budějovice)


135 - WKF - Seniorky (18-34 let) BRH
  1. místo – Jandová Veronika (TJ KARATE - H - LIBČICE)
  2. místo – Rodová Veronika (TJ Karate České Budějovice)


136 - WKF - Masters - muži (+40 let) BRH
  1. místo – Ploch Viktor (Karate klub Litvínov)
  2. místo – Roman Miroslav (ŠSK karate Karviná)
  3. místo – Vancák Rudolf (SK Kesl Ryu Shotokan)
  3. místo – Kyncl Michal (Oddíl karate Hlinsko)


137 - WKF - Masters - ženy (+35 let) BRH
  1. místo – Soprová Věra (SK karate Dragon DDM Neratovice)


Nahoru 
©  Copyright 2012  všechna práva vyhrazena PSKe   |   Webmaster:  Jan Jukl