Kesl Cup Prague Open Přebor Prahy facebook.gif, 15kB rss1.jpg, 13kB
Přebor Prahy 2011
   

  11. 06. 2011  Přebor Středočeského kraje 2011 - výsledky

  Turnaje se zúčastnilo 64 závodníků z 9 klubů.    Pořadí klubů

KategorieKataKumiteKata Team
  Mladší žácikata-30 Kg-35 Kg-41 Kg+41 Kg  team žáci
  Starší žáci kata-39 Kg-45 Kg-52 Kg-60 Kg+60 Kg 
  Dorostencikata-52 Kg-57 Kg-63 Kg-70 Kg+70 Kg team junioři
  Juniořikata-55 Kg-61 Kg-68 Kg-76 Kg+76 Kg 
  Seniořikata-60 Kg-67 Kg-75 Kg-84 Kg+84 KgBRHteam senioři
  Mladší žákyněkata-35 Kg+35 Kg    team žákyně
  Starší žákyněkata-42 Kg-50 Kg+50 Kg   
  Dorostenkykata-47 Kg-54 Kg+54 Kg   team juniorky
  Juniorkykata-48 Kg-53 Kg-59 Kg+59 Kg  
  Seniorkykata-50 Kg-55 Kg-61 Kg-68 Kg+68 KgBRHteam seniorky
  Masters - mužikata       
  Masters - ženykata       


Nahoru 


Medailového pořadí klubů

PořadíKlubZlatáStříbrnáBronzová5. místo7.místoPočet medailí
1.Shotokan karate-do TJ Sadská965 120
2.Ippon Shotokan Karate klub Rakovník9555 19
3.Karate Klub Kladno7442 15
4.TJ Auto Škoda Mladá Boleslav5251 12
5.TJ EMĚ Mělník4  1 4
6.Karate-DO Sokol NYMBURK1111 3
7.Shotokan Sport Centrum1 1  2
8.TARGET SPORT MILOVICE 11  2
9.Kamikaze Mladá Boleslav  2  2


Nahoru 


Mladší žáci

  Kata   16 závodníků  


1.  Pech Martin TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
2.  Chládek Štěpán TARGET SPORT MILOVICE
3.  Černý Jonáš Ippon Shotokan Karate klub Rakovník
3.  Černý Pavel Karate Klub Kladno
5.  Knechtl Lukáš Karate Klub Kladno
5.  Zvěřina Jiří Karate-DO Sokol NYMBURK
7.  Procházka Vojtěch Shotokan karate-do TJ Sadská


  Kumite -30 Kg   2 závodníci  


1.  Čech Richard Ippon Shotokan Karate klub Rakovník
2.  Zvěřina Jiří Karate-DO Sokol NYMBURK


  Kumite -35 Kg   3 závodníci  


1.  Knechtl Lukáš Karate Klub Kladno
2.  Novotný Miroslav Shotokan karate-do TJ Sadská
3.  Procházka Vojtěch Shotokan karate-do TJ Sadská


  Kumite -41 Kg   1 závodník  


1.  Kazda Daniel Shotokan karate-do TJ Sadská


  Kumite +41 Kg   2 závodníci  


1.  Černík Filip Shotokan karate-do TJ Sadská
2.  Černý Jonáš Ippon Shotokan Karate klub Rakovník


Nahoru 


Mladší žákyně

  Kata   6 závodnic  


1.  Ištoková Kateřina Shotokan Sport Centrum
2.  Koukolíková Anna Karate Klub Kladno
3.  Ševčenková Aneta TARGET SPORT MILOVICE
3.  Vyskočilová Eva TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
5.  Taubrová Dominika Ippon Shotokan Karate klub Rakovník
5.  Koukolíková Magda Karate Klub Kladno


  Kumite -35 Kg   0 závodnic  


  


  Kumite +35 Kg   1 závodnice  


1.  Koukolíková Magda Karate Klub Kladno


Nahoru 


Starší žáci

  Kata   8 závodníků  


1.  Černík Josef Shotokan karate-do TJ Sadská
2.  Beneš Jakub Ippon Shotokan Karate klub Rakovník
3.  Bulíř Jan TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.  Cimbora Michal TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
5.  Klíma Tomáš Ippon Shotokan Karate klub Rakovník
5.  Riedl Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav


  Kumite -39 Kg   0 závodníků  


  


  Kumite -45 Kg   5 závodníků  


1.  Riedl Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
2.  Jiras Jan Ippon Shotokan Karate klub Rakovník
3.  Beneš Jakub Ippon Shotokan Karate klub Rakovník
3.  Bulíř Jan TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
5.  Klíma Tomáš Ippon Shotokan Karate klub Rakovník


  Kumite -52 Kg   4 závodníci  


1.  Staněk Michal Shotokan karate-do TJ Sadská
2.  Fürbacher Jakub Shotokan karate-do TJ Sadská
3.  Motl Jakub Shotokan karate-do TJ Sadská
3.  Dosedla Albert Ippon Shotokan Karate klub Rakovník


  Kumite -60 Kg   1 závodník  


1.  Černík Josef Shotokan karate-do TJ Sadská


  Kumite +60 Kg   0 závodníků  


  


Nahoru 


Starší žákyně

  Kata   1 závodnice  


1.  Gartnerová Anna Ippon Shotokan Karate klub Rakovník


  Kumite -42 Kg   1 závodnice  


1.  Gartnerová Anna Ippon Shotokan Karate klub Rakovník


  Kumite -50 Kg   0 závodnic  


  


  Kumite +50 Kg   0 závodnic  


  


Nahoru 


Dorostenci

  Kata   4 závodníci  


1.  Hanzalik Jan Karate Klub Kladno
2.  Stojka Erik TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.  Bican Dominik Ippon Shotokan Karate klub Rakovník
3.  Lála Tomáš Ippon Shotokan Karate klub Rakovník


  Kumite -52 Kg   1 závodník  


1.  Bican Dominik Ippon Shotokan Karate klub Rakovník


  Kumite -57 Kg   3 závodníci  


1.  Hanzalik Jan Karate Klub Kladno
2.  Lála Tomáš Ippon Shotokan Karate klub Rakovník
3.  Pešava David Shotokan karate-do TJ Sadská


  Kumite -63 Kg   1 závodník  


1.  Černý Prokop Ippon Shotokan Karate klub Rakovník


  Kumite -70 Kg   0 závodníků  


  


  Kumite +70 Kg   1 závodník  


1.  Fuhrman Filip Shotokan karate-do TJ Sadská


Nahoru 


Dorostenky

  Kata   2 závodnice  


1.  Horáková Veronika TJ EMĚ Mělník
2.  Havelková Adéla Shotokan karate-do TJ Sadská


  Kumite -47 Kg   0 závodnic  


  


  Kumite -54 Kg   0 závodnic  


  


  Kumite +54 Kg   1 závodnice  


1.  Havelková Adéla Shotokan karate-do TJ Sadská


Nahoru 


Junioři

  Kata   3 závodníci  


1.  Podlaha Rostislav Ippon Shotokan Karate klub Rakovník
2.  Aleš David Karate Klub Kladno
3.  Nguyen Duc Anh Karate-DO Sokol NYMBURK


  Kumite -55 Kg   1 závodník  


1.  Nguyen Duc Anh Karate-DO Sokol NYMBURK


  Kumite -61 Kg   2 závodníci  


1.  Potapenko Vadym Shotokan karate-do TJ Sadská
2.  Aleš David Karate Klub Kladno


  Kumite -68 Kg   0 závodníků  


  


  Kumite -76 Kg   1 závodník  


1.  Podlaha Rostislav Ippon Shotokan Karate klub Rakovník


  Kumite +76 Kg   0 závodníků  


  


Nahoru 


Juniorky

  Kata   3 závodnice  


1.  Horáková Jana TJ EMĚ Mělník
2.  Vojtíšková Denisa Shotokan karate-do TJ Sadská
3.  Daníčková Kristýna Karate Klub Kladno


  Kumite -48 Kg   0 závodnic  


  


  Kumite -53 Kg   0 závodnic  


  


  Kumite -59 Kg   1 závodnice  


1.  Vojtíšková Denisa Shotokan karate-do TJ Sadská


  Kumite +59 Kg   1 závodnice  


1.  Daníčková Kristýna Karate Klub Kladno


Nahoru 


Senioři

  Kata   6 závodníků  


1.  Líbal Miroslav TJ EMĚ Mělník
2.  Mareš st. Ladislav TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.  Mareš Ladislav TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
3.  Aleš David Karate Klub Kladno
5.  Podlaha Rostislav Ippon Shotokan Karate klub Rakovník


  Kumite -60 Kg   0 závodníků  


  


  Kumite -67 Kg   1 závodník  


1.  Suchý Aleš TJ Auto Škoda Mladá Boleslav


  Kumite -75 Kg   1 závodník  


1.  Mareš Ladislav TJ Auto Škoda Mladá Boleslav


  Kumite -84 Kg   0 závodníků  


  


  Kumite +84 Kg   3 závodníci  


1.  Greif Patrik Ippon Shotokan Karate klub Rakovník
2.  Vlček Jan Shotokan karate-do TJ Sadská
3.  Kotek Bedřich Shotokan karate-do TJ Sadská


  Kumite BRH   3 závodníci  


1.  Mareš Ladislav TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
2.  Vlček Jan Shotokan karate-do TJ Sadská
3.  Kotek Bedřich Shotokan karate-do TJ Sadská


Nahoru 


Seniorky

  Kata   3 závodnice  


1.  Horáková Jana TJ EMĚ Mělník
2.  Daníčková Kristýna Karate Klub Kladno
3.  Růžičková Martina Karate Klub Kladno


  Kumite -50 Kg   0 závodnic  


  


  Kumite -55 Kg   0 závodnic  


  


  Kumite -61 Kg   0 závodnic  


  


  Kumite -68 Kg   1 závodnice  


1.  Růžičková Martina Karate Klub Kladno


  Kumite +68 Kg   0 závodnic  


  


  Kumite BRH   1 závodnice  


1.  Růžičková Martina Karate Klub Kladno


Nahoru 


KATA TEAM

  KATA TEAM - žáci   5 týmů  


1.  Klíma, Richter, Miler Karate Vision
2.  Jiras, Beneš, Dosedla Ippon Shotokan Karate klub Rakovník
3.  Šimáček, Benda, Vítovec K.A.B.U. Praha
3.  Rauš, Vališ, Geyger SK MASADA Praha


  KATA TEAM - žákyně   2 týmy  


1.  Augustinová, Janoušová, Polanová SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
2.  Řeháková D., Řeháková K., Lacinová SK KAMIWAZA KARATE


  KATA TEAM - junioři   1 tým  


1.  Lála, Bican, Podlaha Ippon Shotokan Karate klub Rakovník


  KATA TEAM - juniorky   0 týmů  


  


  KATA TEAM - senioři   0 týmů  


  


  KATA TEAM - seniorky   0 týmů  


  


Nahoru 


Masters

  Masters - Kata - muži   10 závodníků  


1.  Brejcha Martin SK karate Dragon DDM Neratovice
2.  Kotěra Roman SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
3.  Kesl Karel SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
3.  Polák Josef Shotokan Sport Centrum
5.  Černovský Karel Ippon Shotokan Karate klub Rakovník
5.  Přibyl Jan TJ EMĚ Mělník


  Masters - Kata - ženy   5 závodnic  


1.  Fantová Martina SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
2.  Hubková Šárka SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido
3.  Mistolerová Zlata Kamikaze Mladá Boleslav
3.  Schiffmannová Petra Kamikaze Mladá Boleslav
5.  Neufingerová Kateřina SK Kesl Ryu Shotokan & Saishokido


Nahoru 
©  Copyright 2012  všechna práva vyhrazena PSKe   |   Webmaster:  Jan Jukl